Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Ford Tourneo Custom Anahtar

Ford Tourneo Custom Anahtar

Ford Tourneo Custom Anahtar

            Araç sürücülerinin anahtarları ile başları hep derttedir. Bıraktıkları yeri bir türlü bulamaz, her gittikleri yerde ellerinde olduğu içinde çeşitli tahribatlara maruz kalabilirler. Bunlardan biri olan Ford Tourneo Custom Anahtar kullanımları hassas kullanımlar içerecektir. Önerilen sustalı olarak satılan kumandalı anahtarlardır.

Ford Tourneo Custom Anahtar 2016

            Kontak sistemine entegre edilerek kullanılan immobilizer sistem sayesinde motorun çalışması için yapılabilecek tek unsur anahtar olacaktır. Her marka otomobil immobilizer sisteminde farklı kilitleme alanları kullanabiliyor. Bazıları yakıt bazıları ateşleme sistemini, bazıları ise her ikisini de kilitleyerek komple bir güvenlik sağlayabilmektedir. Bu alanda Ford Tourneo Custom Anahtar merkezinde araştırmalar yapabilir ve güvenli hizmetler elde edebilirsiniz.

Ford Tourneo Custom AnahtarPili

            Anahtarların çalışmasında kullanılan pil çeşitleri farklı voltajlarda olabiliyor. Normal standartlarda oto anahtarcılarında bulunan bu piller ile 2 ya da 3 sene sorunsuz çalışma mümkün olmaktadır. Özellikle kış aylarında eğer Ford Tourneo Custom Anahtar pili kullanımlarının voltajı düşmüş ise hiç çalışmayabilecektir. Bu nedenle araçların bakım zamanlarında kumandalarından bakımdan geçirilmesi gereklidir.

Ford Tourneo Custom Anahtar Tanıtma

            Pek çok Avrupa ülkesinde immobilizer sisteme sahip olmayan araçların trafiğe çıkılmasına izin verilmiyor. Ülkemizde de kasko firmaları sigorta yaparken araçların bu sistemi kullanmalarını da göz önünde bulunduruyor. Yapılan araştırmalara immobilizer sistem araçların çalınma vakalarını yüzde yetmiş beş oranında düşürmüştür. Bu alanda Ford Tourneo Custom Anahtar problemi olarak anahtarın olmadığı durumlarda aracın çalıştırılması mümkün olmuyor.

Ford Tourneo Anahtar Çoğaltma

            Bu nedenle araç sahipleri anahtarlarını kaybederlerse araca entegre olan bilgisayarlarla çalışan cihazlar sayesinde aracın alıcı kısmına ulaşılmakta ve şifre bu şekilde değiştirerek yeni Ford Tourneo Custom Anahtar tanıtma işlemleri yapılabilmektedir.

Ford Custom Anahtar Yedekleme

            Yedek anahtar kopyalatmak için yada araç hafızasından silinen anahtarlarınız kumanda tamiri için araç ile birlikte iş yerimize gelmeniz yeterli olacaktır.

Ford Tourneo Custom Anahtar

Ford Custom Anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: