Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

otopark kumandası kopyalama

otopark kumandası kopyalama

otopark kumandası kopyalama

otopark, garaj, bariyer kumandaları çoğaltma yapılır kumanda pilleri yenileri ile değiştirilir anadolu yakası maltepe ilçesinde olan işletmemize gelmeniz yada şehir dışında iseniz bizim size göndereceğimiz akıllı kumandaları bizim tariflerimiz ile sizde kolayca tanıtabilirsiniz ayrıca sadece kendi kumandasına tanımlanabilen elero, nice, bft kumanda gibi kumandalarında orjinalleri vardır fakat bu kumandalar otopark kumandası ünitesine tanıtmaktadır. otopark kumandası geniş bir yelpazesi bu linke tıklayarak bulabilirsiniz.

GARAJ BARİYER OTOPARK KUMANDALARI İLE İLGİ SIKCA SORULAN SORULAR
Soru: kumandamı nasıl kopyalatabilirim
Cevap: bu iki şekilde olabilmekte birincisi sadece üniteye yani alıcı beynine kopyalanan kumandalardır bunlar genelde İtalyan yada alman menşeli ürünlerdir İstanbul dışında iseniz kargo ile gönderim yapıyoruz telefonda teknik destek ile size kumandanızı nasıl kodlayacağınızı söylüyoruz İstanbul da iseniz servis üçreti karşılığında biz de tanıtım yapabiliyoruz
İkinci tip kumandalar bizdeki akıllı kumandalar sayesinde kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir yanınızda çalışan bir kumanda ile işyerimize gelerek yaptırabilir yada kargo ile size gönderdiğimiz kumandayı sizde kolayca tanıtım yapabilirsiniz.
Soru: kumandam bozuldu ne yapabilirim;
Cevap: eğer tamiri mümkün bir arıza ise işyerimize getirerek tamiratını yaptırabilir yada şehir dışında iseniz kargoyla gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.
Soru: kumandam su aldı ne yapabilirim
Cevap: genelde sıvı teması olan kumandaların tamiri astarı yüzünden pahalıya geleceği için yenisi yaptırmanızı öneririz
Soru; kumandamın pili ne kadar zaman kullanabilirim pili size bulunur mu
Cevap; tüm kumanda pili çeşitleri bizde mevcuttur genelde 23ae 27a cr 2032 cr 2016 gibi kodlara sahip piller kumandaların içerisinde çıkmaktadır. Yaklaşık olarak kullanıma göre değişmekle birlikte 2 yıl gibi bir zaman kullanabilirsiniz pil kullanımında dikkat etmeniz geren bazı husularıda belirtelim yüksek ısılara ayni araç içerisinde bırakılmamalı ve sıvı ile temas ettirmelisiniz.

otopark kumandası kopyalama

otopark kumandası kopyalama

otopark kumandası kopyalama
otopark kumandası kopyalama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: