Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

renault modüs anahtarı

renault modüs anahtarı

renault modüs anahtarı

Modus anahtarı anahtarı yedeğini kumandalı yada kumandasız olarak yedek kopyalıyor kumandalardaki arızaları gideriyoruz yıpranmış kırılmış kaplarını da yenileri ile değiştiriyoruz otomobil anahtarı ile ilgili tüm problemlerine çözüm üretiyoruz uygun fiyatlar için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

renault modüs anahtarı

Renault modüs anahtarı

Oto anahtarı

sektörü son zamanlar oldukca gelişme sağladı ne varki bununla beraber otomobil anahtarları yedeğini, tamirini yapan bilinçli oto anahtarcısı bir elin parmaklarını geçmiyor.
Asanlar oto anahtar olarak istanbul maltepede uzun yılların verdiği tecrübe ile araç kumandaları ve anahtarları konularında kazandığımız deneyimlerle siz halkımıza hizmete devam ediyoruz.
Maltepe oto anahtarcı olarak tanınan ve belirli bir konuma sahip olan işletmemiz her geçen gün çıtayı bir üst noktalara taşıyor.
Kumanda kabları, immobilizerli oto anahtar kopyalama gibi işlerde profesyonelleşen işletmemiz aynı zamanda garaj, bariyer yada otoparklarımıza girerken kullandığımız garaj kumandası kopyalamada oldukca iyi bir durumda, bu konuyu biraz açacak olursak tercih sebeplermizden biride rolling sisteme sahip kumandaların kodlaması oldukca zordur bu soruna üretilmiş olan akıllı kumandalar sayesinde bu problemide aşmış durumdayız.
İmmobilizer anahtar yapımı konusuna dönecek olursak sık sık karşılaştığımız sorulardan olan immobilizer nedir, ne işe yarar sorularıdır. Kısaca anlatmak gerekirse araç anahtarımızın içerisindeki çip kontaktaki anten sayesinde beyin ile iletişim sağlayarak anahtarı tanıma sistemidir bu hırsızların işlerini zorlaştıran bir sistem olduğu için 1990 sonrası otomobil ve motosikletlerde kullanılmaya başlamıştır. Araç sahiplerine her zaman hatırlattığımız arabanız immobilizer arızası vermeden yada anahtarınız kayıp olmadan yedek anahtar yaptırmalarıdır. Şayet elinizde aracınızı çalıştıracak tek anahtar varsa her an risk altındasınız çünkü yedek anahtar kaybolursa yada immobilizer arızası vermesi durumunda işler oldukça zorlaşacaktır, buna parelel olarakta oto yedek anahtarı çıkartma fiyatı da artacaktır.
Alacağımız küçük tedbirler ile geri dönüşü olmayan büyük arızalardan kurtulabiliz. Buna bir örnek verecek olursa peugeot citröen opel kumanda kabları çok sık yıpranır ve delinir.Bu yıpranan yerlerden nem yada sıvı girmesi durumunda korozyon oluşur buda kumandanızın bozulmasına neden olur bunu önlemek için mutlaka kumanda kabını en kısa zamanda değiştirmeniz gerekir.Bir diğer konu ise araba sahiblerinin büyük anahtar taşımak istememeleri buna çözüm olarak anahtarlarınızı sustalıya çevirmektir. Ayrı ayrı olan kumanda ve anahtarlarınız birleştirerek tek bir yerde toplanmansına olanak verir. Kimi araba modelleri kartlı sistemleri kullanmayı tecih etmişler renault da megane kart, laguna kart, gibi bu kart tipinde anahtarları kullanırken arka cepte taşımamya dikkat etmeliyiz zira kırılma olasılığı çok yüksek bu gibi durumlarda gösterge de kart okunamadı kart pilini değişitirin hatası çıkar. Pilini değiştirdiğiniz halde yine yazı çıkıyorsa kart arızası olduğunu gösterir.Bunun tamiri mümkündür öncelik pres baskı olduğu için kesilerek açılır arızası giderildikten sonra yeni bir kumanda kabının içerisine koyulur.
Özetleyecek olursak hayatımızı kolaylaştıran bu araçların anahtar ve kumandaların yedeği ni yaptırır arızalarını giderirsek bizleri yarı yolda bırakmazlar.
renault modüs anahtarı bostancı
renault modüs anahtarı yaptırma
renault modüs anahtarı kumandalı
renault modüs anahtarı yedek
renault modüs anahtarı kopyalama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: