Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Alfa Romeo Anahtar

Alfa Romeo Anahtar

Alfa Romeo Anahtar

Alfa Romeo araç satın alırken yanında kaç tane anahtar verilmektedir?
Alfa Romeo araç satın almaya karar verdiğinizde size bir tanesi sürekli kullanabileceğiniz, bir tanesi de yedek olmak üzere iki adet anahtar teslim edilmektedir. Anahtarlar master özelliğe sahip olup, ön arka ve bagaj kapıları olmak üzere tüm kapıları açmaktadır.
Alfa Romeo araçların anahtarları kumandalı sistem ile mi çalışmaktadır?
Evet, teknolojinin de ilerlemesi ile günümüzde ki çoğu araçların anahtarları kumandalı sistem ile çalışmaktadır. İster kumanda ile kitleme- açma yapabileceğiniz, ister de manuel olarak kullanabileceğiniz Alfa Romeo kumandalı anahtarları aynı zamanda alarm sistemini de bünyesinde barındırmasıyla kullanım açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır.
Alfa Romeo Anahtar Kabı Nereden Temin Edebilirim?
Alfa Romeo anahtar kabınızı ister kaybolmuş olsun ister de yıpranmış olsun kolaylıkla Asanlar Anahtardan temin edebilirsin. Unutmayın Asanlar Anahtar sizlere düşük fiyat garantisi ile sizlere kapılarını açmakta.
Alfa Romeo bir aracım var ve anahtarım kayboldu. Anahtarımı nerede yaptırabilirim?
Üzülmeyin sizler için en güvenilir en kaliteli ve cep yakmayan anahtarı İstanbul Maltepe’deki Asanlar Anahtarda bulabilirsiniz. Kaybolan anahtarınızı başkası bulup çalmaları riskine karşı ise eski anahtarınızın bilgilerini aracınızın beyninden silerek çalınma riskinin de önüne geçeceklerdir. Her marka ve model aracınızın anahtarını yaptırabileceğiniz gibi Alfa Romeo aracınızın anahtarını da kolaylıkla Asanlar Anahtarda bulabilirsiniz. Ayrıca kaybolmasa bile yıpranan araç anahtarlarınızı da aynı şekilde Asanlar Anahtardan temin edebilirsiniz.
Alfa Romeo Aracımın Anahtar Kodlamasını Nerede Yaptırabilirim?
Alfa Romeo araç anahtarınızın kodlamasını her türlü arızalanmada, çalıştıramama durumunda Asanlar Anahtarda yaptırabilirsiniz. Minimum fiyat maksimum hizmet garantisi ile anahtarınızı en kısa zamanda sizlere teslim ederek tüm mağduriyetinizi gidereceklerdir.
Alfa Romeo aracımın anahtarı kayboldu, aracımın çalınma riskine karşı ne yapmalıyım?
Yeni sistem araçlar da anahtarlar immobilizer oto anahtar sistemi ile desteklenmektedir. Bu sayede araçların çalınma riskinin önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Anahtarınız kaybolduğu anda Asanlar Anahtarı ziyaret ederek yeni anahtarınızı temin edebilir aynı zamanda aracınızdan eski anahtarınızın beyni silinerek ve yeni anahtarınız kodlanarak da çalınma riskinin önüne geçmiş olacaksınız. Asanlar Anahtar sizlerin memnuniyeti ve güvenliği için her ayrıntıyı göz önüne almaktadır.

Kimi alfa romeo modelleri; 33, 75, 145, 146, 147, 155, 156, 159, 164, 166, Brera, Giulietta, GT, GTV.

Alfa Romeo Anahtar

alfa romeo mito giulietta anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: