Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Volvo Anahtar

Volvo Anahtar

Volvo Anahtar

Volvo yedek anahtar ihtiyacınıza en uygun ücretlerle tedarik edeceğiniz doğru adrestesiniz biz asanlar anahtar olarak yedek anahtar yapıyor her türlü kötü senaryoya ya karşı daha önceki anahtarları silip yeni kodlar vererek satın aldığınız kişide kalan yada kayıp ettiğiniz anahtarları da otomobilinizin belleğinden siliyoruz. kırılmış yıpranmış bozuk kumandaları onarıyor onarıyoruz. Ayrı olarak kaba olan eski tip anahtar ve kumandayı birleştirip sustalı yapıyoruz.

Sıkca suallen sualler ve yanıtları

Sual; İstanbul dışındayım anahtarı göndersem yedek anahtar yapabilirmisiniz

Yanıt; kimi eski model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır yalnızca aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer aletlerimiz ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.

Sual; Aracım bir akrabama ait anahtar yaptırabilirmiyim

Yanıt; araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek şayet kişi gelemeyecek vaziyette ise ruhsat ile beraber fokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imza atması gerekir kimilik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir

Sual; Araç şirket hesabına yedek anahtar yaptırabilirmiyim

Yanıt; evet yapılabilir ihtiyaç duyulan belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sülküsü, kimlik f.kopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.

Sual; otomobilimi yeni aldım daha önceki anahtarları bellekten sildirebilirmiyim

Yanıt; evet, yedek anahtar yaptırırken küçük bir fiyat karşılığında daha önceki kayıp anahtarlarını bellekten sildirebilirsiniz fiyat almamızın sebebi immobilizer aletlerimiz bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.

Sual; otomobil yada motosiklet anahtarım tamamiyle kayıp nasıl yaptırabilirim ücreti ne kadar

Yanıt; şayet İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek evvela aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncuklarınız ile acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinamız ile anahtarın metal bölümünü yapıp immobilizer aletimiz ile aracın beyini ne bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz.

İstanbul dışında iseniz oto elektrikçisine sizden istediğimiz bir takım parçaları söktürüp bize kargolamanızı yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabi ki böyle vaziyetlere düşmeden önce kesinlikle yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Oto anahtar ücretleri aracın marka model ve seneye göre farklık göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz.

Ehemmiyetli izah; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir ötekisi ise kumandasız dır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik tedbiridir . bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız çip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. başka bir deyişle bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur mananına gelmez.

Sual: kumandam arızalı ne yapabilirim

Yanıt; öncelikle pilin değiştirin bunu yaptınız ancak çalışmadı ise iki ihtimal vardı birincisi aracınız kumandayı unutmuş olabilir yine kodlanması gerekir ikincisi içerisindeki devrelerde problem olabilir bakılması gerek eğer şehir dışında iseniz kargo ile tamiratını yapıp gönderiyoruz.

Volvo Anahtarı

Volvo Anahtarı

Bazı Volvo otomobil modelleri; C30, C70, S40, S60, S70, S80, S90, V40, V40 Cross Country, V50, V60, V70, 240, 244, 340, 360, 440, 460, 480, 740, 760, 850, 940, 960.

Volvo Anahtarı

Volvo Anahtarı

Volvo Anahtarı

Volvo Anahtarı

Volvo Anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: