Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Peugeot Anahtar

Peugeot Anahtar

Peugeot Anahtar

Peugeot Anahtar ; ülkemizde genel yazılımı ile pejo otomobilleri oldukça yaygın kullanılmakta buna paralel olarak da immobilizerli başka bir deyişle çipli oto anahtar ihtiyacında artmakta siz Pejo kullanıcılarına kayıp anahtar, yedek anahtar, kırılmış yıpranmış kumanda kabı, bozuk uzaktan kumandalara analiz eder bulmak için 1999 dan beri İstanbul Maltepe de sektörünün önde gelen isimlerinden olamaya devam ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası kartal, Pendik, bostancı, Ümraniye, Tuzla, Kadıköy, Ataşehir, Erenköy, gibi mahallelere çalışmalarına devam eden asanlar anahtar geniş ürün yelpazesi uzman kadro immobilizer aletleri ile göz dolduruyor. Arabalar marka ve modellerine göre ayrılmaktadır. Peugeot marka arabalar ülke genelinde en iyi yazılıma sahip olan arabalardır. İmmobilizerli cipli Peugeot anahtar sayesinde rastgele bir kayıp, çalıntı veyahut hasar vaziyetlerin da analiz eder bulan marka olarak karşınıza çıkmaktadır. Her türlü yardımı alacağınız oto anahtarcı ters vaziyetlerde aracınızın yanına gelerek meseleye hatıranda müdahale etmekte, İstanbul Anadolu yakasında her alanında çeşitli bölgeler de teknik servisleri bulunması alacağınız hizmetini kalitesini ve hızın arttırmaktadır.

PEUGEOT SUSTALI ANAHTAR KABI

Peugeot marka anahtarlarında kumandalı susta modelleri en sık karşılaşılan modeller dendir. Bu sebeple butonların kolay yıpranması ve çeşitli yerlerinde hasarların oluşmadı anahtar kabının değiştirilmesine yol açacaktır. Bunun yanı sıra anahtarların değişiminde yapılan işlem göz önüne alınarak belli bir fiyat alınmaktadır. Peugeot sustalı anahtar ücretleri ile ilgili bizden bilgi alabilirsiniz. Anahtar kabını değiştirecek olan kişilerin özgün kaplar kullanmalarında yarar vardır. Parçaların orijinal olması tuş takımlarının kısa vakitte bozulmasına ya da yıpranmasını önlemektedir.

PEUGEOT KUMANDA KODLAMA

Peugeot arabalarının anahtarlarının gelen olarak kumandalı sistemlerden olduğunu bilmekteyiz. Vakit içerisinde anahtarların yıpranması, zarar görmesi ve kaybolması gibi fazlaca mesele sizleri karşılayabilir. Bilhassa anahtarların yenilenmesi mevzubahis ise Peugeot anahtar kodlama işinin doğru yapılması gerekir. Kumandanın çalışmaması vaziyetinde bizden yardım alabilirsiniz. Kumandanızın belleği silinmiş olabilir. Kodlama işlemi yapılarak aracınız kumandayı tekrardan tanıyacak ve araba kullanım keyfine tekrar kavuşacaksınız.

PEUGEOT ANAHTAR PİL DEĞİŞTİRME

Arabalarda sıklıkla karşılaşılan kumanda pilinin bitmesi vaziyetinde yapılacak belli başlı işlemler bulunur. Bunlar arasında kontağın açılması ve aracı çalıştırmadan kumandadan aracı kapatma tuşuna birkaç dakika basılı olarak tutulmalıdır. Böylelikle kumandayı tecrübe edebilirsiniz. Bostancı oto anahtarcı gelerek pili bittiyse direk değiştirilir. Fakat başka bir sorunu varsa ona göre açılıp incelenmesinde yarar vardır.

PEUGEOT ANAHTAR TANITMA

Peugeot anahtar arabaların çalışması ve açılıp kapanması gibi işlevleri yerine getirmektedir.  Vakit içerisinde anahtar ile ilgili yaşanılan pek çok aksilikle kişiler huzursuz olurlar. Bu konuda çeşitli analiz eder bulunarak kısa vakitte mesele çözülerek kişilerin emin yolculuklarına devam etmeleri sağlanır. Anahtar tamiri esnasında anahtara aktarılan frekanslar ile araba da ki cip sistemi birbirini tutmalıdır. Ters takdirde anahtar arabada rastgele bir işlem yapamazsınız. Frekansların doğru aktarılması meselesiz bir kullanımın kapılarını açacaktır.

Bir takım pegeout modelleri; 106, 107, 205, 206, 206 +, 207, 208, 301, 305, 306, 307, 308, 309, 405, 406, 407, 508, 605, 607, 806, 1007, 5008, RCZ, 807,

Bipper, Boxer, Expert, J9, Partner.

Peugeot 207 Anahtar

Peugeot Anahtar

Peugeot Anahtarı

peugeot bipper anahtarı

Peugeot Anahtarı

Peugeot 307 Anahtar

Peugeot Patner Tepee Anahtar

Peugeot 3008 anahtar

Peugeot Smart Anahtarı

Peugeot 407 Anahtar Peugeot 308 Anahtar

Peugeot Anahtar

Peugeot  Anahtar

Peugeot Anahtarı yedek

Peugeot Anahtar kopyalama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: