Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

İveco Anahtar

İveco Anahtar

İveco Anahtar

İveco otoban anahtarları Asanlar oto anahtar olarak maltepedeki büromuzda yedek yapımı, kopyalanması tamamiyle kayıp anahtar yapımı yada eskiyen yıpranan kırılan anahtar ve kumanda kablarını yeniliyoruz. Uzun yıllardır iveco daily, Eurocargo modelleri ile yollarda olan bu araçlara kumandalı anahtar yapmakta ustalaşan firmamız anahtar konusunda her meselenize çözüm üretmekteyiz.

Oto anahtarı sektörü son zamanlar oldukca gelişme sağladı ne varki bununla birlikte otomobil anahtarları yedeğini,tamirini yapan şuurlu oto anahtarcısı bir elin parmaklarını geçmiyor.

Asanlar oto anahtar olarak istanbul maltepede uzun senelerin verdiği deneyim ile araç kumandaları ve anahtarları konularında kazandığımız tecrübelerle siz halkımıza hizmete devam ediyoruz.

Maltepe oto anahtarcı olarak tanınan ve belirli bir konuma sahip olan işletmemiz her geçen gün çıtayı bir üst noktalara taşıyor.

Kumanda kabları, immobilizerli oto anahtar kopyalama gibi işlerde profesyonelleşen işletmemiz bu arada garaj, bariyer yada otoparklarımıza girerken kullandığımız garaj kumandası kopyalamada oldukca iyi bir vaziyette, bu konuyu biraz açacak olursak seçenek sebeplermizden biride rolling sisteme sahip kumandaların kodlaması oldukca zordur bu meseleye üretilmiş olan akıllı kumandalar sayesinde bu problemide aşmış vaziyetteyiz.

İmmobilizer anahtar yapımı konusuna dönecek olursak sık sık karşılaştığımız suallerden olan immobilizer nedir, ne işe fayda sualleridir. Kısaca anlatmak gerekirse araç anahtarımızın içerisindeki çip kontaktaki anten sayesinde beyin ile iletişim sağlayarak anahtarı tanıma sistemidir bu hırsızların işlerini zorlaştıran bir sistem olduğu için 1990 sonrası otomobil ve motosikletlerde kullanılmaya başlamıştır. Araç sahiplerine her vakit anımsattığımız arabanız immobilizer arızası vermeden yada anahtarınız kayıp olmadan yedek anahtar yaptırmalarıdır. Eğer elinizde aracınızı çalıştıracak tek anahtar varsa her an riziko altındasınız zira yedek anahtar kaybolursa yada immobilizer arızası vermesi vaziyetinde işler oldukça zorlaşacaktır, buna parelel olarakta yedek anahtar çıkartma ücreti da artacaktır.

Alacağımız küçük önlemler ile geri dönüşü olmayan büyük arızalardan kurtulabiliz. Buna bir örnek verecek olursa peugeot citröen opel kumanda kabları çok sık yıpranır ve delinir.Bu yıpranan yerlerden nem yada sıvı girmesi vaziyetinde korozyon oluşur buda kumandanızın bozulmasına kapı aralar bunu önlemek için kesinlikle kumanda kabını en kısa vakitte değiştirmeniz gerekir.Bir diğer konu ise araba sahiblerinin büyük anahtar taşımak istememeleri buna çözüm olarak anahtarlarınızı sustalıya çevirmektir. Ayrı ayrı olan kumanda ve anahtarlarınız birleştirerek tek bir yerde toplanmansına imkan verir. Bir takım araba modelleri kartlı sistemleri kullanmayı tecih etmişler renault da megane kart, laguna kart, gibi bu kart tipinde anahtarları kullanırken arka cepte taşımamya dikkat etmeliyiz çünkü kırılma ihtimali çok yüksek bu gibi vaziyetlerde gösterge de kart okunamadı kart pilini değişitirin hatası çıkar. Pilini değiştirdiğiniz halde yeniden yazı çıkıyorsa kart arızası olduğunu gösterir.Bunun tamiri olasıdır öncelik pres baskı olduğu için kesilerek açılır arızası giderildikten sonra yeni bir kumanda kabının içerisine koyulur.

Özetleyecek olursak hayatımızı kolaylaştıran bu araçların anahtar ve kumandaların yedeği ni yaptırır arızalarını giderirsek bizleri yarı yolda bırakmazlar.

İveco Anahtarı

İveco Anahtar

İveco Anahtarı

İveco Anahtar

İveco Anahtar

İveco Anahtar

İveco Anahtar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: