Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar otomobil yedek anahtarı yaptırmak için yada meselelerinize analiz eder bulmak için bizimle iletişime geçiniz.

Çalışma saatlerimiz; yazın sabah 9:00 akşam 20:00 kış sabah 9:00 akşam 19:00 cumartesi günleri açığız. Oto Anahtarıkayıp olduğu acil vaziyetlerde 24 saat arayabilirsiniz.

Sual: Yeriniz nerede başka şubeniz var mı?

Yanıt; Maltepe belediye binası İstanbul başka şubemiz yoktur. İletişim için BURAYA tıklayınız

Sual: İstanbul dışındayım anahtarı göndersem Dodge Anahtar yedek anahtar yapabilir misiniz?

Yanıt; Bir takım daha önceki model Japon araçlar hariç anahtardan anahtara kopyalama yapılamamaktadır yalnızca aracın obd giriş yerinden bizdeki immobilizer aletlerimiz ile girilerek yedek anahtar yapılabilmektedir. Bunun için ya aracın bize gelmesi yada bizim aracın yanına gitmemiz gereklidir.

Sual: Aracım bir yakınıma ait anahtar yaptırabilir miyim?

Yanıt; Araç anahtarı yaptırabilmek için ruhsat sahibi olmanız gerek şayet kişi gelemeyecek vaziyette ise ruhsat ile beraber fotokopisinin üzerine kendi isteğim ile bir adet anahtar yaptırdım yazıp imza atması gerekir kimlik fotokopisi ve telefon ile teyit etmemiz gerekmektedir.

Sual: Araç şirket hesabına Araba Anahtarı yaptırabilir miyim ?

Yanıt; Evet yapılabilir ihtiyaç duyulan belgeler şunlardır şirket sahibinin imza sirküsü, kimlik fotokopisi yazılı beyan ( 34… plakalı araca yedek anahtar yapılmasını rica ederim gibi) ve imza.

sual; otomobilimi yeni aldım eski anahtarları bellekten sildirebilir miyim?

Yanıt; evet, Dodge Anahtar yedek anahtar yaptırırken küçük bir fiyat karşılığında eski kayıp anahtarlarını bellekten sildirebilirsiniz ücret almamızın sebebi immobilizer aletlerimiz bu işlem karşılığında kontör harcamasıdır.

Soru: anahtarım tamamiyle kayıp nasıl yaptırabilirim ücreti ne kadar?

Yanıt; Eğer İstanbul Anadolu yakasında iseniz gezici servisimiz ile gelerek ilk olarak aracınızın kapıları kilitli ise zarar vermeden son model maymuncukla acıyoruz, daha sonra bilgisayarlı lazer kesim makinalarımız ile anahtarın metal bölümünü yapıp immobilizer aletimiz ile aracın beynine bağlanarak yeni çipli immobilizerli anahtar yapıyoruz. İstanbul dışında iseniz oto elektrikcisine sizden istediğimiz kimi parçaları söktürüp bize kargolamanız yeterli yapıp aynı gün tekrar size kargoluyoruz tabi ki böyle vaziyetlere düşmeden önce kesinlikle yedek anahtar yaptırmanızı tavsiye ederiz. ücret araç marka ve model seneye göre değişmektedir. bize e mail yada whatsapttan erişirken araç marka model  ve imalat senenini belirtmeyi unutmayınız.

Soru: Kredi kartı geçerli mi taksit yapıyor musunuz?

Yanıt; Tüm kredi kartları geçerli lakin sadece finans bank vade farksız 2 taksit yapabiliriz?

Soru: immoblizer iptali yapıyor musunuz?

yanıt; Hayır Bunu beyinciler yapıyor.

Soru: Oto anahtar fiyatları ne kadar?

Cevap; Aracın marka model ve seneye göre farklık göstermektedir bunun için bizim ile iletişime geçiniz. mail yada whatsapp dan soracaksanız araç model ve üretim senenini belirtmeyi unutmayınız.

Soru: Arabamın anahtarını kaybettim kasko karşılar mı?

cevap: bu soru konusunda Kasko oto anahtarı karşılar mı? yazımızı okuyabilirsiniz.

Ehemmiyetli izah; oto anahtarları genel olarak ikiye ayrılır birincisi kumandalı bir ötekisi ise kumandasız dır her ikisinde de çip vardır uzaktan kumanda mekanizması aracın kapılarını açıp kapamayı çip ise aracın çalınmasına karşı alınmış bir güvenlik tedbiridir. bazı müşterilerimiz bu anahtar kumandasız chip yoktur gibi yanlış inanışa sahiplerdir. başka bir deyişle bir anahtar kumandasız diye çipi yoktur mananına gelmez.Dodge Anahtarı

Dodge Anahtarı

Dodge Anahtarı

Dodge Kumanda Kabı

Dodge Kumanda Kabı

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Dodge Anahtar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: