Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

Seat Anahtar

Seat Anahtar

Seat Anahtar

Araba sahibi olan kişilerin araçlarında gerçekleştirebilecekleri her işlemi yapmak için anahtara ihtiyaç duyarlar. Günümüz teknolojisini gelişmesi tüm alanları tesiri altına aldığını gözlemlemek gerekirse Seat anahtar ile ilgili da tesirlerini görebiliriz. İmmobilizer cip sayesinde araçların kumanda anahtarlarla olan irtibatı kurularak rahat bir kullanım sağlanmıştır. Arabalarınızın anahtarları kaybolduğunda, çalındığın da veyahut kırıldığında biz oto anahtarcısına müracaat ederek ruhsatınızı götürmeniz dâhilinde anahtarınız yenilenecektir. Yeni yedek anahtarı ancak ruhsat sahibi yaptırabilir.

Seat Anahtar Kabı

Seat anahtar kap modelleri arasında fazlaca çeşit bulunmaktadır. Bu kaplar arasında metalik uçlu çipli anahtar, seat anahtar, 2 tuşlu sustalı kumanda ve üç tuşlu sustalı kumandadan oluşmaktadır. İki tuşlu kumanda arabaların açılması ve kapanmasını sağlamaktadır. Kumanda üzerinde ki üçüncü tuş ise bagaj kapağı açma işlemini gerçekleştirmektedir. Seat anahtar ücreti konusunda iletişimdekitlefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Anahtarınız kırıldıysa yalnızca bir montaj işlemi yapılacağı için cüzri bir fiyat alınmaktadır.

Seat Anahtar Kodlama

Araba anahtarlarınız vakit içerisini çeşitli meselelerle sizleri karşılar. Seat anahtar arızaları arasında pilin bitmesi, cip sisteminin çalışmaması, anahtar belleğinin silinmiş olması ve daha pek çok meseleyle karşılaşılabilir. Bu konuda bizler sizlere şart olan hizmeti sunuyoruz. Yedek anahtarların kodlanması yapılırken tüm cip sisteminin doğru olarak aktarılması gerekir. Onun yanı sıra kişilerin anahtarı araca tanıtmaları gerekir.

Seat kumanda Pili Değiştirme

Evvelce çalışan aracınızın anahtarı çalışmıyorsa ilk akla gelen kumandanın pilinin bitmiş olmasıdır. Yolculuklarınıza devam etmek ve arızanın hemen giderilmesini sağlamak için Seat anahtar Bostancı oto anahtarcıya gelerek meselenin hemen çözülmesi sağlanır. Kısa vakitte keyifli yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Seat Anahtarı Tanıtma

Araba anahtarlarının vakit için de yıpranması ve kullanım esnasında yaşanan aksilikler hatıran da otomobil anahtarcısına direk müracaat sağlayarak sizlere hatıranda yardım edilmesini sağlayabilirsiniz. Anahtarların yedeğini yaptırmak isteyen ya da anahtarlarını kaybeden kişiler Seat anahtar nerede yapılır sualini akıllarına getirilir. Anahtarların yapılmasında cip sisteminin ve frekansların doğru aktarılması gerekir ters takdir de arabanızın çalışmasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Kimi seat modelleri; Altea, Arosa, Cordoba, Exeo, Ibiza, Leon, Marbella, Toledo.

Seat Anahtarı

Seat cordoba Anahtarı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: