Feyzullah Mah. Çetin Sk No9/b Maltepe İst.
trende

TİGUAN ANAHTAR

TİGUAN ANAHTAR

TİGUAN ANAHTAR

Volkswagen araçlar belirli bir tarzı bulunan her fert için tasarım ve kullanım açısından ilk tercihler arasında bulunur. Bunun yanında aracın içerisindeki sistemin anahtar ile entegre olarak kullanılması da pek çok araçta olduğu gibi emniyet sağlamaktadır. Bilhassa Tiguan Anahtarkullanımlarında araçların anahtar olmadan motorlarının çalışması .

Tiguan Anahtar Ücretleri

Model olarak dikdörtgen bir yapıya sahip olan anahtarlar, Tiguan Anahtar Sustalı modelleri de seçenek edilmektedir. Genel olarak bakıldığında anahtarlarda bulunan immobilizer sistem ücreti belirleyen ana öğe olmaktadır. Bu sistemin çalışmasında anahtarlar içerisinde yer alan bir çip ve motor üzerinde yer alan bir alıcı devre ile iletişim kurulmaktadır. Bu sayede anahtar olmadan aracın çalıştırılması .

Tiguan Anahtar Arıza

Kontağa basıldığı halde araç çalışmıyorsa çip arızası oluşmuş olabilir. Bir takım araçlarada araçların orta bölümlerinden yan bölümlerine doğru uzanan led lamba çok hızlı yanarak bu meselelere kapı aralayabilir. Bazılarında ise Tiguan Anahtar Arıza nedenleri arasında immobilizer ışığın yanması nedeni ile meseleler oluşabilir.

Tiguan Anahtar Tanıtma

Oluşan arıza vaziyetlerinde yedek anahtarınız bulunuyorsa aracınızı bu şekilde çalıştırarak Tiguan Anahtar Kadıköy servisine gittikçe yedek anahtarı kullanarak değişik bir anahtara kopyalama işlemi yapılabilir. Ancak anahtar tamamiyle kayıp olduğunda işlem çok daha uzun olacaktır. Aracın beyni sökülerek immobilizer sistemin tekrar çip takılması ihtiyaç duyulan olacaktır.

Tiguan Anahtar Pil Değiştirme

Satın aldığınız anahtarların içerisinde özgün pil bulunmaktadır. Ancak pil zayıflamaya başladığında kapılar hatıran açılmayacak ve bu da kullanım kalitenizi düşürecektir. Saatçilerde bile çok kolay bir şekilde bulunabilen Tiguan Anahtar Pili çok pratik bir şekilde değiştirilebilir. Ancak meselesiz bir kullanım için güvendiğiniz servislere bu işlemi yaptırmanız çok daha ehemmiyetli olacaktır.

Tiguan Yedek Anahtar

Aracınızı satın alırken kesinlikle yedek anahtarınızda sunulur. Ancak ikinci el araç satın alırken kimi vaziyetlerde anahtar verilmezse, güvenlik açısından zafiyet oluşturabilir. Bu yüzden aracın immobilizer alıcısı üzerinden bilgiler silinerek yeni anahtarlara yeni bilgilerin tekrar kodlanması çok daha güvenli olacaktır. Bu alanda Tiguan Anahtar Ücretleri yapılacak işlemlere göre değişecektir.

TİGUAN ANAHTAR

TİGUAN ANAHTAR

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: